Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Předností portálu eBay.com je skutečnost, že se jedná o aukční platformu, tzn. většinu zboží lze vydražit za velmi příznivou cenu prostřednictvím navyšování nabídky současně s dalšími účastníky aukce. Na portále eBay.com můžete pořídit prakticky cokoliv, zboží může být buď použité a nabízené přímo spotřebitelem, nebo komerčním prodejcem inzerujícím prostřednictvím tohoto webu. Kromě této funkce je obvykle možné produkty také zakoupit za pevně stanovenou cenu. Při výběru zboží se vždy orientujte na možnosti dopravy – jelikož se jedná o globální aukční portál, je potřeba zohledňovat země, do kterých je možné z lokality nabídky doručovat.

Jak využít slevové kupóny

Uplatnění slevového kupónu při nákupu prostřednictvím aukčního portálu eBay.com je o něco složitější než u běžných internetových obchodů, jelikož je sleva navázána především na platbu prostřednictvím PayPal účtu:

  • Vyberte si slevový kupón pro platformu eBay.com a zkopírujte slevový kód.
  • Přejděte na webové stránky portálu, vyberte si zboží a proveďte všechny potřebné úkony k dokončení objednávky.
  • Potvrzení objednávky vás přesměruje do účtu PayPal nebo k jeho registraci.
  • Při platbě prostřednictvím služby PayPal zadejte slevový kód do příslušného pole.
  • Konečná částka zaplacená za objednávku se sníží o hodnotu slevového kupónu.

Jak můžete ušetřit při nákupu zboží na eBay.com

Vzhledem ke konceptu, jejž aukční portál eBay.com využívá pro zprostředkování prodeje mezi oběma stranami, představuje nákup sám o sobě řadu výhod zahrnujících kromě velmi příznivé ceny také možnost zakoupení unikátů nebo zboží z jiných koutů světa, které je v České republice velmi náročné sehnat jiným způsobem.

Slevové kupóny

Kupóny na slevy pro portál eBay.com z naší platformy umožňují kromě celkového zlevnění nákupu o různé hodnoty (zpravidla 10-20 %) zajistit si také dopravu zdarma. Akční nabídka může být ovšem navázána až na velmi vysokou slevu (90 %), případně na doprovodné služby, jako je právní ochrana či servis při vrácení zboží.

Slevy a akce

Při nákupu na aukčním portále eBay.com lze ušetřit několika způsoby, a to buď využitím některé z časově omezených akcí na konkrétní kategorie produktů od komerčních prodejců, nebo účastí na aukci – v případě, že nebude o zboží hodně zájemců, lze cenu výrazně snížit racionálním přihazováním.

Oděr newsletteru a sociální sítě

Pro nákup na aukčním portále eBay.com je nutné mít platnou registraci a vlastní účet, jehož prostřednictvím lze nejen nakupovat, ale také zboží prodávat. S registrací se rovnou přihlásíte k odběru newsletteru, který vás bude pravidelně informovat o veškerých novinkách platformy prostřednictvím zadaného emailu. Obdobné informace získáte také sledováním účtů portálu na sociálních sítích (Twitter).

Doprava a platba

Způsob dopravy je vždy závislí na konkrétní nabídce. Standardně jsou využívány spolehlivé dopravní společnosti pro mezinárodní či přeshraniční přepravu. Veškeré podmínky dopravy včetně omezení pro konkrétní země naleznete přímo u dané aukce.

Objednané nebo vydražené zboží lze zaplatit prostřednictvím služby PayPal vyžadující provedení registrace a vložení platebních údajů – k registraci je nutné disponovat minimálně debetní kartou.

Vrácení zboží a reklamace na eBay.com

Pokud si nákup na eBay.com rozmyslíte nebo vám zboží přijde poškozeno, máte nárok jej vrátit prodejci, a to na základě obchodních podmínek portálu. Vrácení zboží je realizováno prostřednictvím zákaznického účtu v několika krocích:

  1. Vyhledejte si historii proběhlého nákupu a ověřte, že prodejce umožňuje vrácení zboží.
  2. V případě, že ano, vyplňte příslušný interaktivní formulář s uvedením důvodu vrácení.
  3. Po odpovědi prodejce zašlete zboží na danou adresu.

Podobné slevy

Sleva až 14 % na ekodrogerii na Biooo.cz

Tento týden můžete na e-shopu Biooo.cz nakoupit prací prostředky, mýdla, čističe i dámskou hygienu se...Více informací

Tento týden můžete na e-shopu Biooo.cz nakoupit prací prostředky, mýdla, čističe i dámskou hygienu se slevou až 14 %. Tekutá i tuhá mýdla na ruce německé značky Sonett nakoupíte se slevou 10 %. Méně informací

Získat slevu
24. 1. 2021

Lednový výprodej až 70 % a dodatečná sleva 20 % na Bibloo.cz

Na Biblooo.cz nyní probíhá lednový výprodej, díky kterému nakoupíte vybrané produkty se slevou až 70...Více informací

Na Biblooo.cz nyní probíhá lednový výprodej, díky kterému nakoupíte vybrané produkty se slevou až 70 %. Navíc, při nákupu nad 4 000 Kč, můžete uplatnit slevový kód, díky kterému získáte dodatečnou slevu 20 % a to se už opravdu vyplatí! Tak neváhejte, vybírejte a ušetřete. Méně informací

Zimní slevy až 60 % na AboutYou.cz

Na AboutYou.cz nyní probíhají zimní slevy až 60 %! Využijte této akční nabídky a nakupte...Více informací

Na AboutYou.cz nyní probíhají zimní slevy až 60 %! Využijte této akční nabídky a nakupte značkovou módu za skvělou cenu. Zlevněné produkty naleznete v sekci výprodej. Doručení a doprava zdarma. Méně informací

Získat slevu
24. 1. 2021

Sleva 10 % na turistické boty na eObuv.cz

Turistické boty značek Timberland a Caterpillar nakoupíte díky tomuto slevovému kupónu o 10 % levněji...Více informací

Turistické boty značek Timberland a Caterpillar nakoupíte díky tomuto slevovému kupónu o 10 % levněji na eObuv.cz. Méně informací

Sleva 15 % na značku Benn & Anna na Econea.cz

Celý leden máte šanci nakoupit všechny produkty oblíbené značky Benn & Anna se slevou 15...Více informací

Celý leden máte šanci nakoupit všechny produkty oblíbené značky Benn & Anna se slevou 15 % na Ecoena.cz. Méně informací

Získat slevu
31. 1. 2021