Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Předností portálu eBay.com je skutečnost, že se jedná o aukční platformu, tzn. většinu zboží lze vydražit za velmi příznivou cenu prostřednictvím navyšování nabídky současně s dalšími účastníky aukce. Na portále eBay.com můžete pořídit prakticky cokoliv, zboží může být buď použité a nabízené přímo spotřebitelem, nebo komerčním prodejcem inzerujícím prostřednictvím tohoto webu. Kromě této funkce je obvykle možné produkty také zakoupit za pevně stanovenou cenu. Při výběru zboží se vždy orientujte na možnosti dopravy – jelikož se jedná o globální aukční portál, je potřeba zohledňovat země, do kterých je možné z lokality nabídky doručovat.

Jak využít slevové kupóny

Uplatnění slevového kupónu při nákupu prostřednictvím aukčního portálu eBay.com je o něco složitější než u běžných internetových obchodů, jelikož je sleva navázána především na platbu prostřednictvím PayPal účtu:

  • Vyberte si slevový kupón pro platformu eBay.com a zkopírujte slevový kód.
  • Přejděte na webové stránky portálu, vyberte si zboží a proveďte všechny potřebné úkony k dokončení objednávky.
  • Potvrzení objednávky vás přesměruje do účtu PayPal nebo k jeho registraci.
  • Při platbě prostřednictvím služby PayPal zadejte slevový kód do příslušného pole.
  • Konečná částka zaplacená za objednávku se sníží o hodnotu slevového kupónu.

Jak můžete ušetřit při nákupu zboží na eBay.com

Vzhledem ke konceptu, jejž aukční portál eBay.com využívá pro zprostředkování prodeje mezi oběma stranami, představuje nákup sám o sobě řadu výhod zahrnujících kromě velmi příznivé ceny také možnost zakoupení unikátů nebo zboží z jiných koutů světa, které je v České republice velmi náročné sehnat jiným způsobem.

Slevové kupóny

Kupóny na slevy pro portál eBay.com z naší platformy umožňují kromě celkového zlevnění nákupu o různé hodnoty (zpravidla 10-20 %) zajistit si také dopravu zdarma. Akční nabídka může být ovšem navázána až na velmi vysokou slevu (90 %), případně na doprovodné služby, jako je právní ochrana či servis při vrácení zboží.

Slevy a akce

Při nákupu na aukčním portále eBay.com lze ušetřit několika způsoby, a to buď využitím některé z časově omezených akcí na konkrétní kategorie produktů od komerčních prodejců, nebo účastí na aukci – v případě, že nebude o zboží hodně zájemců, lze cenu výrazně snížit racionálním přihazováním.

Oděr newsletteru a sociální sítě

Pro nákup na aukčním portále eBay.com je nutné mít platnou registraci a vlastní účet, jehož prostřednictvím lze nejen nakupovat, ale také zboží prodávat. S registrací se rovnou přihlásíte k odběru newsletteru, který vás bude pravidelně informovat o veškerých novinkách platformy prostřednictvím zadaného emailu. Obdobné informace získáte také sledováním účtů portálu na sociálních sítích (Twitter).

Doprava a platba

Způsob dopravy je vždy závislí na konkrétní nabídce. Standardně jsou využívány spolehlivé dopravní společnosti pro mezinárodní či přeshraniční přepravu. Veškeré podmínky dopravy včetně omezení pro konkrétní země naleznete přímo u dané aukce.

Objednané nebo vydražené zboží lze zaplatit prostřednictvím služby PayPal vyžadující provedení registrace a vložení platebních údajů – k registraci je nutné disponovat minimálně debetní kartou.

Vrácení zboží a reklamace na eBay.com

Pokud si nákup na eBay.com rozmyslíte nebo vám zboží přijde poškozeno, máte nárok jej vrátit prodejci, a to na základě obchodních podmínek portálu. Vrácení zboží je realizováno prostřednictvím zákaznického účtu v několika krocích:

  1. Vyhledejte si historii proběhlého nákupu a ověřte, že prodejce umožňuje vrácení zboží.
  2. V případě, že ano, vyplňte příslušný interaktivní formulář s uvedením důvodu vrácení.
  3. Po odpovědi prodejce zašlete zboží na danou adresu.

Podobné slevy

Sleva 7 % na nákup na Footshop.cz

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného...Více informací

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného políčka v nákupním košíku tento slevový kód. Neplatí pro zboží ve slevě a značku Jordan. Méně informací

Sleva 42 % na celou objednávku z původních cen na MyProtein.cz

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z...Více informací

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z původních cen! Méně informací

Zimní slevy až 50 % na Bonprix.cz

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se...Více informací

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se slevou až 50 %. Méně informací

Získat slevu
Expirováno

Sleva 7 % na vše nezlevněné na BePink.cz

Využijte slevový kód na e-shopu BePink.cz a získejte 7% slevu na všechno nezlevněné zboží.

Extra sleva 25 % na Zoot.cz

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na...Více informací

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na výrobky z vybrané kategorie. Méně informací