Prozdravi.cz – lednový výprodej

Akce Expirováno
Na Prozdravi.cz probíhá lednový výprodej. Neváhejte a využijte této akční nabídky a nakupte produkty zdravé...Více informací

Na Prozdravi.cz probíhá lednový výprodej. Neváhejte a využijte této akční nabídky a nakupte produkty zdravé výživy, přírodní kosmetiku a různé výživové doplňky se slevou až 50%! Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Prozdravi.cz – doprava zdarma

Akce Expirováno
Při nákupu nad 399 Kč na e-shopu Prozdravi.cz získáte dopravu zcela zdarma. Akce platí pouze...Více informací

Při nákupu nad 399 Kč na e-shopu Prozdravi.cz získáte dopravu zcela zdarma. Akce platí pouze dne. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Filozofie celostního zdraví

Prozdravi.cz se nezabývá pouze prodejem produktů pro zdraví a krásu. Provozuje totiž i speciální informační web, ve kterém publikuje populárně naučné články odborníků, kteří radí, jak zlepšit své zdraví. Firma věří, že každý má své zdraví se svých vlastních rukou a snaží se jim poskytnout všechny důležité informace proto, aby bylo co nejlepší.

Rozhodně by se ale nedalo říct, že by e-shop nějak zatracoval západní medicínu. Přesto nechtějí pouze potlačovat příznaky nemocí, ale snaží se propagovat celkové, jak fyzické, tak psychické zdraví.

Výběr je opravdu velký

Nabídka je skutečně bohatá a vybere si v ní opravdu každý. Zákazníci jistě ocení také velice přehledné menu, které nabízí vyhledávání přesně podle problému, které ho trápí, nebo i částí těla, se kterými tyto problémy souvisejí.

Samostatnou a jednou z největších kategorií je zdravá výživa. V nabídce je tak velké množství aminokyselin, superpotravin, ale i speciálních potravin pro vegetariány, vegany nebo lidi s bezlepkovou dietou. Na všechny produkty můžou zákazníci samozřejmě uplatnit i slevové kódy. Kromě toho nabízí i velké množství potravin pro klasické vaření, samozřejmě zcela přírodních a neznehodnocených chemickými úpravami.

Firma navíc nabízí i velice kvalitní přírodní kosmetiku. Na výběr je jak množství přírodního make-upu, produktů pro manikúru a pedikúru, depilaci nebo třeba i produkty na důkladnou ochranu proti slunci.

Výhodné nakupování

Firma zákazníkům nabízí bleskové, a hlavně velice levné doručení, slevové kupony za každý nákup a samozřejmě i možnost zboží do šesti měsíců vrátit bez udání důvodu.