Pilulka.cz – sleva 100 Kč

Slevový kupón Neomezená platnost
100 Kč slevový poukaz do Pilulka.cz Použijte tento slevový poukaz v oblíbené internetové lékárně Pilulka.cz... Více informací

100 Kč slevový poukaz do Pilulka.cz Použijte tento slevový poukaz v oblíbené internetové lékárně Pilulka.cz a získáte slevu 100 Kč. Pro uplatnění je potřeba minimální objednávka nad 500 Kč. Less

Expirované Pilulka.cz slevové kupóny a akce

Pilulka.cz sleva 40 Kč

Slevový kupón Expirováno
Exkluzivní slevový kupón díky kterému ušetříte 40 Kč při objednávce nad 1 000 Kč na... Více informací

Exkluzivní slevový kupón díky kterému ušetříte 40 Kč při objednávce nad 1 000 Kč na Pilulka.cz. Slevu lze uplatnit na jakýkoliv druh zboží v nabídce e-shopu.

Less

Zajímavostí je též to, že v provozu není jenom klasické internetový obchod na adrese Pilulka.cz, ale pod obchodním označením Pilulka Lékárny existuje i řetězec klasických kamenných lékáren. Je zajímavostí, že firma od svého vzniku doslova raketově rostla. Celý řetězec byl založený teprve v roce 2015 a nyní se jedná o předního prodejce lékárenského zboží. Navíc právě tento internetový obchod patřil mezi průkopníka ve službě same day delivery, jelikož šlo o jedinou lékárnu, která byla schopna doručit lidem léky objednané online ještě v tentýž den.

Pilulka.cz získala několik ocenění

První ohodnocení získala Pilulka.cz již v roce 2015, a to v anketě Křišťálová Lupa, kde vyhrála kategorii s názvem E-commerce inspirace. O dva roky později se jí podařilo získat ocenění od Asociace pro elektronickou komerci. Asociace známá pod značkou APEK jí udělila cenu E-commerce Awards 2017 za inovativnost.

Široký sortiment produktů

Nyní už není Pilulka.cz jenom internetovou lékárnou, i když je pravdou, že volně prodejné léky stále tvoří základ sortimentu. Ten byl však výrazně rozšířený o další produkty, a to z kategorií:

  • Doplňků stravy
  • Čajů a dalších potravin
  • Produktů pro matku a dítě

Vše doplňují také potřeby pro sportovce a osoby toužící zhubnout, stejně jako produkty ze segmentu kosmetiky a drogerie.

Zákazníkům je na blízku

Jako klasický internetová lékárna nabídne Pilulka.cz klasické možnosti doručení přepravními službami, kde láká i na možnost poštovného zdarma, při objednávkách už za několik set korun. Dále nabídne službu označovanou jako Pilulka Auto, která umožní doručení léků a dalšího zboží po Praze, a to až za 60 minut. Samozřejmostí je i možnost osobního vyzvednutí ve více než 70 lékárnách po celé České republice. Tato místa jsou dále doplněna o síť Zásilkovny, díky čemuž je míst pro vyzvednutí více než 1 000.