Expirované OTTO shop slevové kupóny a kódy

OTTO-shop.cz – sleva 20% na nezlevněné produkty

Slevový kupón Expirováno
Využijte slevu 20% na všechny nezlevněné produkty na OTTO-shop.cz! Stačí zadat náš slevový kód a... Více informací

Využijte slevu 20% na všechny nezlevněné produkty na OTTO-shop.cz! Stačí zadat náš slevový kód a oblečení nebo módní doplňky se slevou jsou vaše. Sleva se vztahuje jen na nezlevněné produkty s původní cenou a neplatí na produkty v kategorii SALE shop a v kategorii BEST PRICE. Méně informací

91753 Získat kupón
100% funkční

OTTO-shop.cz – sleva 500 Kč

Slevový kupón Expirováno
Objednejte na OTTO-shop.cz v hodnotě alespoň 2000 Kč, zadejte speciální kód do políčka „kód výhody“... Více informací

Objednejte na OTTO-shop.cz v hodnotě alespoň 2000 Kč, zadejte speciální kód do políčka „kód výhody“ a dostanete slevu 500 Kč z hodnoty vaší objednávky. Tato akce se vztahuje na produkty s červenou cenou z kategorie Best Price a Sale. Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami, s výjimkou dopravy zdarma při hodnotě objednávky nad 2500 Kč. Méně informací

80576 Získat kupón
100% funkční

OTTO-shop.cz – sleva 20% na všechny nezlevněné produkty

Slevový kupón Expirováno
Bombastická sleva 20% na vše co není ve slevě právě probíhá na OTTO shop. Vyberte... Více informací

Bombastická sleva 20% na vše co není ve slevě právě probíhá na OTTO shop. Vyberte si oblečení, které se Vám líbí, zadejte náš slevový kód a sleva 20% je vaše. Nabídka se vztahuje pouze na nezlevněné produkty a z akce jsou vyloučeny produkty BEST PRICE. Méně informací

58806 Získat kupón
100% funkční

OTTO-shop.cz – sleva 500 Kč

Slevový kupón Expirováno
Objednejte si na  OTTO-shop.cz v hodnotě alespoň 2 000 Kč, a s naším slevovým kódem... Více informací

Objednejte si na  OTTO-shop.cz v hodnotě alespoň 2 000 Kč, a s naším slevovým kódem se vám v košíku 500 Kč z hodnoty vaší objednávky. Tato akce se vztahuje na produkty s červenou cenou z kategorie Best Price a Sale. Méně informací

84854 Získat kupón
100% funkční

OTTO-shop.cz – 25% sleva na pulovry a džíny

Slevový kupón Expirováno
Vyberte si dnes na OTTO-shop.cz v kategorii pulovry nebo džíny, platí pro dámské i pánské oblečení... Více informací

Vyberte si dnes na OTTO-shop.cz v kategorii pulovry nebo džíny, platí pro dámské i pánské oblečení a získejte slevu 25%! Sleva se vztahuje jen na nezlevněné produkty s původní cenou a neplatí na produkty v kategorii SALE shop a v kategorii BEST PRICE. Méně informací

46520 Získat kupón
100% funkční

Doby, kdy lidé pravidelně navštěvovali obchodní centra a přebíhali z obchodu do obchodu, jsou již minulostí. Není nic jednoduššího, než si dnes nakoupit oblečení z pohodlí vašeho domova prostřednictvím jednoho z neuznávanějších internetových e-shopů Otto-shop.cz – portálu, který dle vlastních slov inspiruje.

V podstatě nám tím říkají, že návštěvou jejich e-shopu se vám podaří kvalitně obléknout celou svou rodinu, napříč věkovým spektrem. Nabídku tvoří opravdu zajímavá paleta světově uznávaných značek, doplněná o praktické příslušenství do každé domácnosti.

Hlavní zaměření eshopu Otto-shop.cz

Protože největším odběratelem textilního zboží jsou od počátku věků zejména ženy, i Otto-shop.cz jim věnuje opravdu zvýšenou pozornost. Dámská móda je přehledně rozčleněna do mnoha kategorií, kde každá z nich nabídne zákaznicím zboží té nejvyšší kvality, aktuálních trendů a zároveň také nadčasového rázu.

Honbu za kýženými produkty navíc usnadňují možnosti rozšířeného vyhledávání, kdy může zákaznice zvolit barvu, značku, cenu, hodnocení a pak už se jen nechat oslnit výslednou nabídkou, která se jí objeví.

Oblečení a doplňky i pro ostatní

Kromě žen si ale zajisté i muži vybrat z nabízeného oblečení a doplňků, které se na Otto-shop.cz vyskytují. Ani rodiče nebudou muset omezovat své ratolesti, jedna kompletní sekce je totiž věnována právě jim.

Plavky, boty a spodní prádlo jsou také naprostou samozřejmostí, se kterou můžete počítat.

Pomocí příslušenství pro domácnost můžete také vhodně doplnit své interiéry. Zejména hovoříme o bytovém textilu a různých dekoračních prvcích, ovšem nabídka zahrnuje také potřeby pro vaření, stolování a koupelnové doplňky. Zkrátka se můžete kvalitně obléct a ještě k tomu nezapomínat na své domovy.

Zastoupení mnoha věhlasných značek na jednom místě

O kvalitě nabízeného sortimentu svědčí i počet lidmi prověřených a vyhledávaných značek. V nabídce naleznete například sortiment značek Adidas, Puma, Calvin Klein, Vivaine, John Devin a mnoha dalších. Jen s tou výhodou, že se vám mnohdy podaří získat zboží takové značky za podstatně nižší cenu, díky slevovým akcím.

Výhody, které e-shop Otto-shop.cz nabízí svým zákazníkům

Nakupování na Otto-shop.cz však není jen otázkou rozsáhlého sortimentu v několika oblastech. Zákazníkům je nabízen například komfort v podobě zasílání newsletterů na jimi zadané e-mailové adresy, kde se z první ruky dozví o přítomnosti nového zboží, současných módních trendech a zároveň získají s přihlášením do tohoto programu bonus v podobě 400 Kč na nákup zboží.

Jelikož se e-shop zaměřuje především na dámské osazenstvo, je zcela logické, že se jim snaží poskytnout to nejlepší nákupní prostředí. Například v období různých měsíců probíhá na portálu akce na všechno dámské oblečení, která zákaznicím zajišťuje i 20 % slevu. A nejedná se o ojedinělý jev, který se týká pouze žen. Takovýchto akci se dočkáte během roku hned několika, takže si na své přijde naprosto každý. Nemusíte tedy zdlouhavě očekávat výprodeje v kamenných obchodech, když stačí pouze navštívit Otto-shop.cz, kde na slevy narazíte prakticky kdykoli.

Různé druhy dopravy i plateb jsou samozřejmostí

Pokud hodnota vámi vybraného zboží dosáhne vyšších čísel, než je 2 500 Kč, mohou zákazníci navíc počítat s dopravou zdarma až domů. Pokud je objednávka nižší, stojí doprava 139 Kč v případě dobírky a karty, nebo 119 Kč v případě platby předem. Dopravu zajistí jediný dopravce, a to Česká pošta.

Výhody zákazníkům skýtá i systém vrácení zboží do 14 dnů, pokud vám z nějakých důvodů nebude sedět. Občas se stane, že se někomu nepodaří správně určit velikost. V případě tohoto e-shopu se však nejedná o problém, který by se nedal jednoduše vyřešit.

V porovnání s ostatními internetovými obchody Otto-shop.cz vyniká také skutečností, že zboží zaplatíte až po převzetí. Zvolit je však možné i jiné formy platby, a to konkrétně tu platební kartou s využitím karet Visa nebo Mastercard. Nechybí ale ani klasický bankovní převod.