MKlůžkoviny.cz – Letní mega výprodej – sleva až 56%

Akce Expirováno
V e-shopu MKlůžkoviny.cz můžete nyní zakoupit 8- dílné sady povlečení jen za 599 Kč! Povlečení na...Více informací

V e-shopu MKlůžkoviny.cz můžete nyní zakoupit 8- dílné sady povlečení jen za 599 Kč! Povlečení na 2 postele ve všech možných i nemožných provedeních ve velké slevě. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

MKlůžkoviny.cz – Vánoční povlečení se slevou až 46%

Akce Expirováno
Pro tu pravou Vánoční atmosféru si můžete koupit krásné povlečení z mikroplyše se slevou až...Více informací

Pro tu pravou Vánoční atmosféru si můžete koupit krásné povlečení z mikroplyše se slevou až 46%! Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

MKlůžkoviny.cz – Osušky a ručníky se slevou až 64%

Akce Expirováno
Měkké osušky a ručníky ze 100% bavlny nyní se slevou až 64% v e-shopu MKlůžkoviny.cz.
Získat slevu
100% Funkční

Froté, bavlněná nebo mikroplyšová prostěradla jsou také velice oblíbená. Polštáře, deky ani v peřiny v sortimentu nesmějí chybět. Nabídka je navíc doplněna o ručníky, osušky, závěsy, záclony, ubrusy a mnohé další textilní produkty, bez kterých by si nikdo z nás nedokázal domov představit. Na veškerý sortiment navíc může být uplatněna i velice výhodná sleva, díky které si domácnost vybavíte za rozumnou cenu. Nákupy na MKluzkoviny.cz jsou top na trhu.

Nabízený sortiment

Nabídka e-shopu MKluzkoviny.cz obsahuje skutečně velké množství produktů, proto je i rozdělení do několika kategorií velice přehledné:

  • povlečení – bavlněné, flanelové, mikroplyšové, krepové, damaškové, prodloužené a další
  • prostěradla – froté, bavlněná, jersey, mikroplyšové, matracové chrániče, úchyty a další
  • přikrývky a polštáře – přikrývky, polštáře, povlaky na polštáře, náplně do polštářů
  • přehozy – přehozy na postele, přehozy na sedací soupravy, napínací potahy
  • deky – mikroplyšové, fleecové, dětské
  • osušky a ručníky – osušky, ručníky, dětské osušky, koupelnové předložky
  • záclony a závěsy – záclony, závěsy, balkónové komplety
  • kuchyně – ubrusy, kuchyňské utěrky, podsedáky

Na e-shopu jste navíc pravidelně informováni o právě probíhajících výprodejích, takže vám žádná sleva neuteče, pokud budete stránky navštěvovat pravidelně.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Objednávku je možné doručit zákazníkovi prostřednictvím České pošty. Balík do ruky s platbou předem vyjde na 89 Kč, s dobírkou stojí 109 Kč. Balík na poštu stojí 75 Kč a v případě dobírky zákazník zaplatí 95 Kč. Balík do balíkovny vyjde s platbou předem na 65 Kč a s dobírkou poštovné stojí celkem 85 Kč.

Kurýrní služba Geis si za dopravu účtuje 89 Kč při platbě předem a 109 Kč s dobírkou.

Veškeré objednávky, jejichž hodnota přesahuje částku 1 999 Kč, jsou od povinnosti platit poštovné osvobozeny. Objednávka musí této hodnoty dosáhnout i v případě, že využijete slevový kód. Počítá se tedy až výsledná částka po odečtení slevy.

Platbu je možné provést předem bankovním převodem nebo online platební kartou. Pokud chcete zaplatit až při převzetí zásilky, je přístupná i možnost dobírky.

Bonusy pro zákazníky

Každý návštěvník e-shopu MKluzkoviny.cz se může přihlásit k odběru informačních newsletterů, které pravidelně doputují do vašich e-mailových schránek. V nich se budou nacházet veškeré novinky, akce nebo výprodeje, díky kterým vám žádná sleva neproklouzne mezi prsty.

Na všechny produkty v nabídce e-shopu je možné uplatnit slevový kód, pomocí kterého dokáže každý z vás jednoduše a efektivně na nákupu ušetřit.

Na stránkách e-shopu se nachází mnoho praktických a užitečných rad spojených s užíváním produktů nabízených zákazníkům. Na základě těchto informací vám zboží vydrží ve skvělé kvalitě opravdu dlouhou dobu.

Pro registrované zákazníky je navíc zpřístupněn věrnostní program, na základě něhož sbíráte s každým nákupem věrnostní body. Pomocí těchto bodů může sleva na nákup dosáhnout až 20 %.

Na e-shopu se pravidelně můžete setkávat s různými akcemi a výprodeji. Na zboží, které již takovéto akci podléhá, lze uplatnit ještě navíc i slevový kód, díky kterému na nákupu ušetříte ještě více peněz. To už je pro většinu zákazníků skutečně zajímavé.

Reklamace a vrácení zboží

Každý zákazník má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zásilky a může tak provést bez udání důvodu.

K reklamaci je nutné využít reklamační formulář, který se nachází na stránkách e-shopu. Dále se pak postupuje podle stanovených reklamačních pravidel.