Sleva 100 Kč na KetoMIX.cz

Akce Vyprší: 31.12.2021
Získat 100 Kč slevu na KetoMIX.cz je snadné. Stačí se přihlásit k odběru newsletteru a...Více informací

Získat 100 Kč slevu na KetoMIX.cz je snadné. Stačí se přihlásit k odběru newsletteru a sleva 100 Kč na první nákup je Vaše! Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Doprava zdarma nad 1 490 Kč na KetoMIX.cz

Akce Vyprší: 31.12.2021
Na KetoMIX.cz získáte dopravu zdarma při nákupu nad 1 490 Kč. Kromě dopravy obdržíte zdarma ještě...Více informací

Na KetoMIX.cz získáte dopravu zdarma při nákupu nad 1 490 Kč. Kromě dopravy obdržíte zdarma ještě dietní plán se spoustou rad a receptů a šejkr. Hubnutí nikdy nebylo jednodušší. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

Zákazník si může vybrat z široké škály produktů, jako jsou proteinové polévky, proteinové nápoje, proteinové tyčinky a mnoha dalších výhodných produktů. Navíc je možno využít slevový kód, který stáhne cenu vašeho nákupu opravdu výrazným způsobem dolů.

Nabízený sortiment a služby

Základní rozdělení sortimentu, informací a služeb, kterých se vám na e-shopu Ketomix dostane, je následující:

 • dietní plány
 • proteinová jídla
 • jak zhubnout
 • ketonová dieta
 • vaše dotazy
 • vaše příběhy

Dietní plány se dále rozdělují podle míry vaší nadváhy:

 • lehká nadváha
 • střední nadváha
 • vyšší nadváha
 • velmi vysoká nadváha

Na základě těchto kritérií se pak také musí postupovat ve vašem snažení. E-shop zároveň nabízí širokou paletu produktů, které vám ve vaší snaze zhubnout výrazně pomohou.

 • Výhodné balíčky
 • proteinové nápoje
 • proteinové polévky
 • proteinové tyčinky
 • proteinové omelety
 • proteinové palačinky
 • proteinové pečivo
 • proteinové kaše
 • proteinové pudinky
 • čokolády a sladkosti
 • doplňky stravy
 • ostatní
 • akční zboží

Na základě vaší nadváhy si z nabídky jistě každý dokáže vybrat ideální produkty.

Doprava a platba objednávky

Doprava objednávky nad 1 500 Kč je pro zákazníka zpřístupněna zcela zdarma. Pokud k objednávce dojde do 10:00, zboží přijde na vámi zadanou adresu do tří pracovních dnů.

V současné době je k přepravě objednávek možno zvolit jednu ze dvou možností.

Přepravce GLS dopraví zboží na zadanou adresu a na čase se se zákazníkem telefonicky domluví dopředu. Pokud hodnota objednávky nedosáhne hranice 1 500 Kč, je zákazník povinen zaplatit dopravné 70 Kč.

Také lze provést osobní odběr v zásilkovně, jejichž pobočky se nacházejí po celé České republice. Zákazník si sám zvolí pobočku, na kterou si přeje balík dopravit a následně si jej tam vyzvedne. Pokud objednávka stojí méně než 1 500 Kč, musí zákazník zaplatit 50 Kč za dopravu zboží do pobočky.

Platbu za zboží je možno provést trojím způsobem, a to buď dobírkou (jak v případě GLS, tak zásilkovny), která zákazníka vyjde na 20 Kč, nebo bankovním převodem, jenž není nijak dále zpoplatněn. Dále je možné využít platební kartu, pro kterou platí stejná pravidla jako pro bankovní převod.

Bonusy, která na vás na Ketomix čekají

Výhodou se stává zcela jistě komplexní servis, který zákazníci s nadváhou tolik potřebují. Na e-shopu nejsou k dostání jen potřebné produkty, ale i rady, typy a triky, kterými lze požadovaného efektu dosáhnout. Zároveň je každému přístupný prostor pro vlastní dotazy i kategorie věnovaná lidským příběhům, které dokáží ve snažení inspirovat naprosto každého.

Máte možnost si aktivovat zasílání newsletterů do vaší e-mailové schránky, kde se budete pravidelně dozvídat o právě probíhajících akcích, výprodejích a slevách, takže vám nikdy neunikne žádný výhodný nákup. K tomu bude navíc vždy přiložena nějaká cenná rada, co se hubnutí týče. Zkrátka prvotřídní servis, který nic nestojí.

S uživatelským účtem na e-shopu přichází taktéž řada výhod. Například získáte slevy z opakovaných nákupů, přehled všech svých dosavadních objednávek, rychlejší průběh opakované objednávky a odpadne vám povinnost dlouze vyplňovat své údaje k novým objednávkám.

S využitím Ketomix slevový kód se váš nákup navíc stane výrazně levnějším, a to se vyplatí. Ketomix sleva potěší každého, kdo se rozhodne zakoupit produkty vedoucí ke krásnějšímu tělu.

Reklamace a vrácení zboží

Lhůta na odstoupení od smlouvy mezi prodejcem a zákazníkem je stanovena na 14 dní ode dne převzetí zboží.

Pokud předložíte prodávajícímu reklamaci, můžete na oplátku požadovat výměnu zboží, opravu zboží, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo úplné odstoupení od smlouvy.


Podobné slevy

Sleva 7 % na nákup na Footshop.cz

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného...Více informací

Získejte slevu 7 % při nákupu nezlevněného zboží na e-shopu Footshop.cz. Stačí zadat do příslušného políčka v nákupním košíku tento slevový kód. Neplatí pro zboží ve slevě a značku Jordan. Méně informací

Sleva 42 % na celou objednávku z původních cen na MyProtein.cz

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z...Více informací

Přinášíme vám exkluzivní slevový kód, díky kterému nakoupíte na MyProtein.cz se slevou 42 % z původních cen! Méně informací

Zimní slevy až 50 % na Bonprix.cz

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se...Více informací

V e-shopu Bonprix.cz nyní probíhají velké zimní slevy, se kterými nakoupíte vybrané módní kousky se slevou až 50 %. Méně informací

Získat slevu
Expirováno

Sleva 7 % na vše nezlevněné na BePink.cz

Využijte slevový kód na e-shopu BePink.cz a získejte 7% slevu na všechno nezlevněné zboží.

Extra sleva 25 % na Zoot.cz

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na...Více informací

Využijte slevový kód na extra slevu 25 % na Zoot.cz. Slevu lze uplatnit pouze na výrobky z vybrané kategorie. Méně informací