Doprava zdarma nad 1 000 Kč na Glix.cz

Akce Vyprší: 31.12.2021
Nakupte tapety, fototapety či obrazy na Glix.cz za více než 1 000 Kč a dopravu...Více informací

Nakupte tapety, fototapety či obrazy na Glix.cz za více než 1 000 Kč a dopravu získáte zcela zdarma. Méně informací

Získat slevu
100% Funkční

O e-shopu Glix.cz

Tapety na dveře, tapety do kuchyně, tapety s motivem přírody, dětské tapety, luxusní tapety, obrazy na plátně, zátiší, skleněné obrazy, černobílé obrazy, ručně malované obrazy, street art, abstraktní obrazy, samolepky na zeď, plechové cedule, paravány, zrcadla, hodiny, polštáře, dětské povlečení, kuchyňský textil a mnohé další zboží v nabídce e-shopu rozhodně nesmí chybět. Na veškerý sortiment na Glix.cz navíc můžete uplatnit slevový kód, díky čemuž získáte skutečně kvalitní produkty za velice příjemné ceny. Nákupy na Glix.cz se opravdu vyplatí.

Nabízený sortiment

Jelikož je paleta produktů nabízených internetovým obchodem Glix.cz opravdu rozsáhlá, je tomu samozřejmě uzpůsobeno také členění do jednotlivých kategorií, které je přehledné a vypadá následovně:

  • tapety na zeď – mapy světa, tapety na dveře, luxusní tapety, květiny, nápisy, hobby, zvířata, lidé, do kuchyně, abstraktní, imitace a vzory, příroda, 3D, perspektiva, architektura, města, dětské tapety, retro, vintage, street art, graffiti, orient
  • obrazy – obrazy na plátně, zátiší, dětské, abstraktní, retro, skleněné obrazy, zvířata, malování podle čísel, květiny, street art, vícedílné obrazy, krajina, černobílé obrazy, lidé, nástěnky, ručně malované, Afrika, mapy světa, města
  • samolepky na zeď – stromy, pro děti, hudba, geometrie, květiny, celebrity, pro ženy, na vypínač, zvířátka, pro muže, města, různé motivy, citáty a texty, lidé a postavy, cestování, na notebook
  • dekorace – plechové cedule, do dětského pokoje, paravány, zrcadla, hodiny
  • bytový textil – polštáře, dětské povlečení, kuchyňský textil
  • výprodej

Jak je patrné z tohoto seznamu, tak v široké nabídce e-shopu si vybere naprosto každý bez výjimky. Prostřednictvím speciální kategorie „výprodej“ jsou navíc zákazníci pravidelně informováni, pokud se na e-shopu vyskytuje nějaká sleva. Díky tomu tak můžete výrazným způsobem ušetřit peníze.

Doprava zboží zákazníkovi a platba

Pro přepravu objednávky k zákazníkovi je možné zvolit služeb České pošty, která si účtuje poštovné ve výši 89 Kč. Dále můžete využít přepravce PPL, jehož cena doručování je 99 Kč.

Pokud se rozhodnete nakoupit zboží v hodnotě vyšší než 2 000 Kč, jste od povinnosti platit poštovné zcela osvobozeni. Této částky musíte samozřejmě dosáhnout i poté, co na některý produkt uplatníte slevový kód. Počítá se totiž až výsledná částka.

Za objednávku je možné platit bankovním převodem, online platební kartou, přes Google Pay nebo na dobírku. Dobírka je dále zpoplatněna částkou 30 Kč.

Bonusy pro zákazníky

Každý zákazník má možnost ušetřit tím, že na jakékoli zboží v nabídce e-shopu Glix.cz uplatní slevový kód. Tento kód se dá různě kombinovat také s výprodejovým zbožím nebo zbožím podléhající nějaké akci. Získáte tak možnost ušetřit až dvojnásobek peněz a taková sleva se opravdu vyplatí.

Pokud si nechcete nechat ujít různé novinky, výprodeje, akce nebo zboží, na nějž je uplatněna sleva, určitě si zajistěte pravidelné zasílání informačních newletterů, díky kterým budete neustále v obraze. Novinky můžete dále sledovat na Facebooku, Instagramu nebo YouTube.

Určitě se vyplatí založit si uživatelský účet, díky čemuž se zbavíte otravného vypisování osobních údajů při dalších objednávkách. Získáte také přehled o všech svých dosavadních obchodech. Navíc budete z první ruky vědět o akcích, které za to jednoduše stojí.

Reklamace a vrácení zboží

Zboží je možné vrátit zpět odesílateli bez udání důvodu ve lhůtě 30 dní od převzetí zásilky. Reklamace dále probíhá podle platného reklamačního řádu České republiky.