Ajaj! Nic tu není.

V současné době zde není žádná sleva.

Pro mnoho mužů je nakupování v prodejně nepohodlné a stresující. Genster ušetří čas, který byste jinak strávil chozením po obchodech a zašle vám oblečení až k vám domů.

Genster se také odlišuje od nakupování na internetu, protože jejich stylistky dělají maximum pro to, aby vybíraly jen kvalitní kousky za rozumnou cenu, které ladí s vaším stylem a osobností a zbaví vás nutnosti hledat oblečení na internetu.

S Genster.cz máte navíc možnost vyzkoušet si oblečení doma a zjistit tak, jestli pasuje k dalším kouskům ve vaší skříni.

Proč si vybrat Genster.cz?

  • Do 10 dní máte zboží doma.
  • Za doručení, vrácení a stylistku nic neplatíte.
  • Možnost konzultace Vašeho stylu.

Jak Genster.cz funguje?

  • Vyplníte jednoduchý módní dotazník.
  • Stylistka vám zdarma vybere a následně pošle kvalitní kousky.
  • Platíte až po vyzkoušení a jen za to, co si ponecháte.

Co vám přesně přijde domů?

  • box s oblečením s alespoň třemi kousky (Skladba věcí záleží na vás. Někdo preferuje košile od pondělí do neděle, jiný outfit od hlavy až k patě.)
  • dopis od vaší stylistky
  • ceník s návodem, jak věci kombinovat
  • předplacený štítek do Zásilkovny, pokud budete chtít něco vrátit

Výhody při nákupu na e-shopu

Newsletter

Pokud si přejete znát vychytávky, tipy a doporučení ohledně pánského oblékání, registrujte se k odběru newsletteru. Po zadání vaší e-mailové adresy vám na ni každý měsíc budou tyto skvělé novinky zasílány.

Dárkové vouchery

Dámy, je pro vašeho muže nákup oblečení noční můrou? Darujte mu „fešácký voucher“! Uplatní ho on-line a všechno ostatní zařídí stylistky z Genster.cz. Za pár dní budete mít u dveří Genster Box plný kvalitního oblečení. Váš milý se tak nebude muset o nic starat, a přitom bude stále chic!

Každý box je lepší než ten minulý

Aby vám stylisté mohli posílat stále lepší a lepší Genster Boxy, je důležité vědět, v čem se mají zlepšovat. A jak vyplníte zpětnou vazbu na váš Genster Box? Jednoduše ve svém Genster profilu.

Jednoduché a bezplatné vrácení

Něco vám nesedí? Žádný problém! Vložte věci zpět do Boxu (je možné jej opětovně zalepit).
Předplacený štítek nalepte na Genster Box a zaneste na nejbližší pobočku Zásilkovny.

Doprava a platba

Doprava:

Doprava je zcela zdarma.

Platba:

Jakmile obdržíte Genster Box, vyzkoušíte si zaslané oblečení a vrátíte kousky, které vám nesedí, Genster vám vystaví fakturu se splatností 5 dní. Fakturu dostane do e-mailu. Platíte pouze za ponechané zboží.