Bata.cz – sleva až 20 %

Akční nabídka Vyprší 31. 12. 2019
Pro členy klubu Baťa jsou připraveny zajímavé výhody a slevy. Každý člen získá 10% slevu... Více informací

Pro členy klubu Baťa jsou připraveny zajímavé výhody a slevy. Každý člen získá 10% slevu jako dárek k narozeninám, v dalších úrovních členství 15% slevu k výročí registrace do klubu a u nejvyšší úrovně členství mají zákazníci nárok na trvalou 20% slevu na všechny nákupy. Sleva 20 % na celý sortiment se dá kombinovat s dalšími slevami, tedy s 15% výroční a s 10% narozeninovou slevou.

20% slevu získají všichni zákazníci, kteří za jednu sezónu dosáhnou nejvyšší členské úrovně Platinum Méně informací

Získat akci
100% funkční

Expirované Baťa.cz slevové kupóny a kódy

Bata.cz – sleva 20% na dámské doplňky

Slevový kupón Expirováno
Využijte náš slevový kupón, díky kterému můžete ušetřit 20% na nákupu dámských doplňků při nákupu na... Více informací

Využijte náš slevový kupón, díky kterému můžete ušetřit 20% na nákupu dámských doplňků při nákupu na Bata.cz. Méně informací

Baťa.cz – sleva 30% na dámské boty z Letní kolekce na Bata.cz

Slevový kupón Expirováno
Sleva 30% platí na vybrané dámské boty na podstránce Letní kolekce v eshopu Bata.cz pokud... Více informací

Sleva 30% platí na vybrané dámské boty na podstránce Letní kolekce v eshopu Bata.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku Méně informací

Bata.cz nabídne zákazníkům řadu výhod

Není to jenom jistota jednoduchosti a pohodlnosti samotného nákupu. Eshop Bata.cz totiž láká i na několik dalších kladů, pro které se stává jasnou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní a kdo hledá také české boty. Musíme říci, že mezi tyto výhody určitě patří tato trojice:

  • Doručení zdarma při nákupu nad 499 Kč
  • Možnost vyzvednutí zboží na prodejně, s možností vyzkoušení
  • Lhůta na vrácení je prodloužena na 30 dní

Nejsou to jenom boty

Je celkem jasné, jaký klíčový sortiment je možné na Bata.cz nakoupit. Jsou to boty, které jsou určené mužům, ženám, stejně jako dětem. K dispozici je škála edic, modelů, ale i velikostí. Opomíjet nelze také to, že se obchod dávno nespecializuje jenom na boty, rozšiřuje svůj sortiment, díky čemuž není problém s nákupem dalších věcí, mezi které můžeme zařadit třeba širokou škálu různých doplňků, nebo také dámských kabelek. I toto s jistotou, že výběr je rozmanitý a kvalita je velmi dobrá.

Nejenom značka Baťa

Na eshopu lze zakoupit celou řadu různých značek. Kromě klasického označení Baťa je možné nakoupit i ty, které jsou označeny doplňkovými názvy, jako Climatex, nebo také Insolia. Dále nelze zapomínat ani na značky Mini B, Weinbrenner, Genuine Tommy, Powe, ale i Pata Pata. Díky tomu je zajištěna celková různorodost sortimentu jak s ohledem na celkový design bot, tak i s ohledem na to, komu a také kam mohou být konkrétně určené.

Hodnocení zákazníků 5

Bata.cz

Hodnocení návštěvníků 5/5 – 456 hlasů